Pyžamká pre malých pacientov

NAŠA VEĽKÁ PYŽAMKOVÁ AKCIA SA UŽ SKONČILA, OBROVSKÉ ĎAKUJEME PATRÍ KAŽDÉMU, KTO SA DO NEJ ZAPOJIL heart
Nazbierali sme neuveriteľných 22 veľkých krabíc detských pyžamiek.
Viac o tom krásnom zázraku a kope dobra si môžete
PREČÍTAŤ TU smiley

Možno Vás to prekvapí, ale aj takúto pomoc potrebujú deti, ktoré prichádzajú na Kliniku detskej chirurgie Lekárskej fakulty UK a Národného ústavu detských chorôb v Bratislave. Tieto detičky a ich rodičia sú často vo veľkom strese a do nemocnice logicky prichádzajú nepripravení a bez vecí, ktoré sú potrebné pre ich hospitalizáciu. Problémom sa tak stávajú napríklad aj úplne obyčajné pyžamká, ktoré im nemocnica vie poskytnúť iba vďaka pomoci našich partnerov a podporovateľov. Klinika detskej chirurgie je koncovou klinikou, preto tu máme deti z celého Slovenska od 0 do 18 rokov. Ak je vo Vašich možnostiach darovať  detské pyžamká, bude to veľká pomoc nielen pre deti a ich rodičov, ale aj pre samotnú Kliniku, lekárov a sestričky, ktorí sa o nich každý deň obetavo starajú.

- pyžamká nemusia byť úplne nové, nesmú však byť poškodené
- je dôležité, aby boli pyžamká opraté a úplne čisté
- zídu sa rôzne veľkosti od bábätiek až po teenagerov, dievčenské aj chlapčenské
- ak ste vo svojom okolí urobili väčšiu zbierku, je to úžasné! napíšte nám, my si pre pyžamká prídeme k Vám a postaráme sa o to, aby sa dostali na jednotlivé oddelenia priamo k detičkám - prosíme, nenoste ich priamo do nemocnice, nie sú tam na to personálne ani priestorovo zariadení, preto je to celé v našej réžii, vyhneme sa tak zbytočným zmätkom, aj prípadnému prenosu rôznych infekcií...
- ak chcete pomôcť individuálne, môžete pyžamko poslať aj poštou na adresu: 
SLNIEČKO NA CESTE!, Limbová 1, 831 01 Bratislava

Ak nám chcete a môžete pomôcť a máte ešte nejaké ďalšie otázky, veľmi radi Vám poskytneme viac informácií alebo si dohodneme potrebné detaily.
Napíšte nám na slniecko@slnieckonaceste.sk

Ďakujeme smiley