Chcete nám pomôcť?

  Pošlite pastelky detičkám v nemocnici ✓

  Možno je to maličkosť, ale aj také obyčajné pastelky na kreslenie dokážu zázraky, vyčarujú úsmevy a pomôžu spríjemniť pochmúrne chvíle.

  Zapojte sa do našich materiálnych zbierok ✓

  Stále sa nájdu rôzne "drobnosti", ktoré na našej Klinike veľmi chýbajú a znamenajú pre nás aj pre detičky veľkú pomoc. Našťastie vieme, že ste tu Vy - dobrí ľudia, ktorí nám a našim malým pacientom vždy radi pomôžu. Ďakujeme.

  Prispejte do zbierky na manometer ✓

  Je to veľmi užitočný prístroj, ktorý uľahčuje dôležité predoperačné, ale aj pooperačné vyšetrenia, hodnotenie funkcií svalstva anu a rekta a ich nervových štruktúr.

  Ako nás môžete podporiť?

  Ak chcete aj Vy pomôcť našim malým pacientom,
  môžete tak urobiť napríklad finančným príspevkom.
  Stačí na to iba pár jednoduchých klikov a záleží iba na Vás a Vašich možnostiach,
  či ten príspevok bude jednorazový alebo pravidelný.
  Každá pomoc znamená veľkú zmenu k lepšiemu pre našich malých pacientov.

     CHCEM POMÔCŤ   

  VEREJNÁ ZBIERKA

  Milí priatelia nášho SLNIEČKA,
  opäť môžete spolu s nami pomôcť detičkám na Klinike detskej chirurgie. Už tradične, symbolicky na začiatku Adventu 2022 spúšťame našu novú dlhodobú verejnú zbierku. Zapojiť sa do nej môžete až do 30. novembra 2023Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať heart


  čítať viac

  DOBRO cez DOBROMAT

  Aj nakupovanie cez internet môže pomáhať. Vďaka DOBROMAT-u už môžete podporiť aj naše občianske združenie DETSKÁ CHIRURGIA – OZ SLNIEČKO NA CESTE! Nákup v internetovom obchode Vás pritom NEBUDE STÁŤ ANI JEDINÝ CENT NAVYŠE.


  čítať viac

  2% (3%) Z DANÍ ⇒ AKTUALIZOVANÉ 
                                          (január 2023)

  Ďakujeme za Vaše 2% (3%) z daní pre DETSKÁ CHIRURGIA - OZ SLNIEČKO NA CESTE!. Aj vďaka Vám teraz môžeme získať nevyhnutné finančné prostriedky na to, aby sme mohli realizovať naše naplánované projekty a vymýšľať ďalšie, ešte lepšie a veľmi užitočné. ĎAKUJEME heart


  čítať viac