Chcete nám pomôcť?

  Kúpte si veselé Slniečkové ponožky ✓

  Špeciálne pre nás a naše Slniečka vznikli tieto parádne ponožky a sú dokonca aj zázračné - vedia totiž pomáhať. Celý výťažok z ich predaja na hestysocks.sk putuje na pomoc nášmu Slniečku na ceste.

  Zapojte sa do našich materiálnych zbierok ✓

  Stále sa nájdu rôzne "drobnosti", ktoré na našej Klinike veľmi chýbajú a znamenajú pre nás aj pre detičky veľkú pomoc. Našťastie vieme, že ste tu Vy - dobrí ľudia, ktorí nám a našim malým pacientom vždy radi pomôžu. Ďakujeme.

  Prispejte do zbierky na manometer ✓

  Je to veľmi užitočný prístroj, ktorý uľahčuje dôležité predoperačné, ale aj pooperačné vyšetrenia, hodnotenie funkcií svalstva anu a rekta a ich nervových štruktúr.

  Ako nás môžete podporiť?

  Ak chcete aj Vy pomôcť našim malým pacientom,
  môžete tak urobiť napríklad finančným príspevkom.
  Stačí na to iba pár jednoduchých klikov a záleží iba na Vás a Vašich možnostiach,
  či ten príspevok bude jednorazový alebo pravidelný.
  Každá pomoc znamená veľkú zmenu k lepšiemu pre našich malých pacientov.

     CHCEM POMÔCŤ   

  VEREJNÁ ZBIERKA

  Milí priatelia nášho SLNIEČKA,
  opäť môžete spolu s nami pomôcť detičkám na Klinike detskej chirurgie. Symbolicky na začiatku Adventu 2020 spúšťame našu novú dlhodobú verejnú zbierku. Zapojiť sa do nej môžete až do 30. novembra 2021. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať heart


  čítať viac

  DOBRO cez DOBROMAT

  Aj nakupovanie cez internet môže pomáhať. Vďaka DOBROMAT-u už môžete podporiť aj naše občianske združenie DETSKÁ CHIRURGIA – OZ SLNIEČKO NA CESTE! Nákup v internetovom obchode Vás pritom NEBUDE STÁŤ ANI JEDINÝ CENT NAVYŠE.


  čítať viac

  2% (3%) Z DANÍ ⇒ AKTUALIZOVANÉ 
                                               (marec 2021)

  Ďakujeme za Vaše 2% (3%) z daní pre DETSKÁ CHIRURGIA - OZ SLNIEČKO NA CESTE!. Spolu tak môžeme ešte viac a ešte lepšie pomáhať tomu, aby naše najdrahšie slniečka boli zdravé a žiarili šťastím. Aj vďaka Vám teraz môžeme získať nevyhnutné finančné prostriedky na to, aby sme mohli realizovať naše naplánované projekty a vymýšľať ďalšie, ešte lepšie a veľmi užitočné. ĎAKUJEME heart


  čítať viac