Hurá, máme časopis a pošleme ho aj Vám

Sme naozaj šťastní, že sa nám to podarilo. Vymyslieť, napísať, upratať a nakoniec aj vydať smiley 
Dnes, keď držíme v rukách úplne čerstvé už 5-te číslo nášho časopisu DETSKÁ CHIRURGIA, sme vďační a zároveň sa nevieme dočkať Vašich reakcií. Bude sa Vám páčiť? Bude dosť zaujímavý? Bude ho mať kto čítať? Veríme, že áno a veľmi radi Vám ho budeme pravidelne posielať. Je iba na Vás, či si ho prosíte klasicky poštou mail alebo elektronicky vo forme pdf.

CHCETE DOSTÁVAŤ NÁŠ ČASOPIS O DETSKEJ CHIRURGII?
Spoznáte skvelých lekárov a osobnosti detskej chirurgie, naše občianske združenie DETSKÁ CHIRURGIA - OZ SLNIEČKO NA CESTE! a ľudí, ktorí sú jeho súčasťou. Prečítate si v ňom nielen o rôznych diagnózach, ale vyrozprávame Vám aj skutočné príbehy našich pacientov priamo z Kliniky detskej chirurgie.

Stačí, ak nám napíšete na info@detska-chirurgia.sk yes
mail 
Máte najradšej papierovú klasiku? Tak to budeme potrebovať Vaše meno&priezvisko a kompletnú poštovú adresu. O všetko ostatné sa už postaráme my - team Slniečka.

enlightened Je pre Vás praktickejšia elektronická verzia nášho časopisu? Výborne, tak to nám stačí Váš mail a časopis (vo forme pdf) budete pravidelne dostávať do svojej elektronickej schránky.

Veríme, že si ho obľúbite a veľmi nás poteší, ak nám občas napíšete, čo sa Vám najviac páčilo alebo o čom by ste si radi prečítali.
Tak teda do čítania, milé naše Slniečka heart

NÁŠ ČASOPIS NA STIAHNUTIE & ČÍTANIE
⬇️⬇️⬇️

DETSKÁ CHIRURGIA 1/2023 (pdf)

Ročník 2022
DETSKÁ CHIRURGIA 4/2022 (pdf)
DETSKÁ CHIRURGIA 3/2022 (pdf)
DETSKÁ CHIRURGIA 2/2022 (pdf)

DETSKÁ CHIRURGIA 1/2022 (pdf)