Keď hokej spája a pomáha

Opäť sa podarila parádna vec a my ĎAKUJEME za tento krásny nápad heart

24 vianočných dresov HC SLOVAN Bratislava v tmavomodrozlatej kombinácii, v ktorých mužstvo odohralo dva úspešné zápasy na prelome rokov 2022 a 2023 (Nitra 7:3, Dukla Trenčín 6:0), sa vydražilo za takmer 25 tisíc eur! Ide o druhú najúspešnejšiu dražbu dresov v novodobej histórii Slovana.

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa do dražby zapojili. Obzvlášť ďakujeme zberateľom, ktorí do posledných sekúnd bojovali o najcennejšie dresy. Na prvých piatich miestach sa podľa výšky vydraženej ceny umiestnili dresy Michala Sersena (3002 eur), Marcela Haščáka (2087 eur), Branta Harrisa (1802 eur), Samuela Takáča (1600 eur) a Milana Kytnára (1200 eur). Najdlhšie sa bojovalo o dres Branta Harrisa.

Čistý výťažok dražby nepochybne poteší neziskovú organizáciu Detská chirurgia - OZ SLNIEčKO NA CESTE, ktorá spolupracuje s Klinikou detskej chirurgie Národného ústavu detských chorôb na bratislavských Kramároch. Na tomto celoslovenskom pracovisku sa liečia deti, ktoré žiaľ utrpeli ťažké úrazy, často spôsobené dopravnými nehodami. Peniaze za slovanistické dresy pomôžu malým statočným bojovníkom a ich rodičom zlepšiť prostredie a spríjemniť vynútený čas strávený v nemocnici. ĎAKUJEME aj za nich!