Dobro cez DOBROMAT

Aj nakupovanie cez internet môže pomáhať. Vďaka DOBROMAT-u už môžete podporiť aj naše občianske združenie DETSKÁ CHIRURGIA – OZ SLNIEČKO NA CESTE! Nákup v internetovom obchode Vás pritom NEBUDE STÁŤ ANI JEDINÝ CENT NAVYŠE.

  • Je to úplne jednoduché. Ak zvyknete nakupovať cez internet a chcete nás zároveň podporovať, jednoducho si pridajte do prehliadača tohto skvelého pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat 

  • Tento pomocník sa už pri každej návšteve internetového obchodu, ktorý je do Dobromatu zapojený, postará o to, že časť Vašej útraty poputuje na podporu našich aktivít a pomoc našim Slniečkam na Klinike detskej chirurgie.

  • Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk

    • Na stránke si vyberiete obchod, v ktorom chcete nakúpiť a zároveň naše OZ DETSKÁ CHIRURGIA – OZ SLNIEČKO NA CESTE!

    • Následne budete presmerovaní do vybraného internetového obchodu, v ktorom môžete nakúpiť. Obchod potom vyplatí dohodnuté percento z Vášho nákupu Dobromatu a odtiaľ ho zasa pošlú na náš účet.

Je dôležité vedieť, že cena Vášho nákupu zostáva rovnaká. Nezáleží na tom, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. Používanie Dobromatu, Vás nestojí ani cent navyše. Aj napriek tomu nám však svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %. ĎAKUJEME heart